Ostrzeżenie: Używasz przestarzałej przeglądarki, zmień przeglądarkę na bardziej nowoczesną, taką jak Chrome, Firefox lub Microsoft Edge

Gdzie najlepiej ubezpieczyć samochód?

Porada ubezpieczeniowa dla kierowcy  | czas czytania 2 min 
Poszukując ubezpieczenia, zwracamy uwagę przede wszystkim na najniższą cenę. Jednak cena to nie wszystko. Warto poszukać takiej polisy, która najlepiej odpowiada naszym oczekiwaniom i płacić tylko za to, czego naprawdę potrzebujemy.
Nie wiesz, gdzie ubezpieczyc auto?
W pierwszej kolejności sprawdź, np. w Internecie, gdzie dowiesz się wszystkiego na temat oferowanych ubezpieczeń komunikacyjnych, skonfigurujesz ofertę i wykupisz polisę. Możesz to zrobić szybko i wygodnie, nie ruszając się z domowego fotela. Ale nie musisz się spieszyć. Zanim podejmiesz decyzję, możesz spokojnie i dokładnie przemyśleć swoją decyzję. W Allianz Online możesz sprawdzić różne konfiguracje, aby wybrać taką ofertę, która najlepiej odpowiada Twoim potrzebom - zarówno pod względem ceny, jak i zakresu ubezpieczeń. Możesz zmienić parametry oferty, usuwając lub dodając do niej nowe opcje.
Klienci polecają Allianz!
Przez Internet możesz szybko, wygodnie i niedrogo ubezpieczyć samochód. Pamiętaj jednak, że zawarcie umowy ubezpieczeniowej to dopiero początek. Umowę ubezpieczenia posiadaczy pojazdów mechanicznych - poza wyjątkowymi przypadkami - zawiera się na okres 12 miesięcy. Kupujesz ochronę ubezpieczeniową na cały rok, więc warto wybrać solidnego ubezpieczyciela, który cieszy się wysoką reputacją wśród klientów. O wartości wykupionego ubezpieczenia świadczy jakość oraz zakres świadczeń oferowanych w ramach poszczególnych wariantów ubezpieczeniowych. O tym najlepiej wiedzą klienci, którzy mieli już okazję skorzystać z pomocy oferowanej przez Allianz i polecają naszą ofertę.
47% Klientów przyznało najwyższe oceny w badaniu NPS (9 i 10 w skali 0-10), co oznacza, że bardzo chętnie poleciliby Allianz swoim znajomym i rodzinie (na podstawie badania satysfakcji „Net Promoter Score” z 1 kwartału 2018 roku zrealizowanego na zlecenie Allianz).
Niniejszy materiał ma charakter wyłącznie informacyjny, służy przybliżeniu w sposób ogólny charakteru oraz zakresu ww. ubezpieczenia i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu cywilnego. Szczegółowy zakres i warunki ww. ubezpieczenia regulują ogólne warunki ubezpieczenia wraz z załącznikami (umieszczone w zakładce Dokumenty do zawarcia ubezpieczenia), w których znajdziesz postanowienia dotyczące m.in. składek, zakresu ubezpieczenia, ograniczeń i wyłączeń odpowiedzialności Towarzystwo Ubezpieczeń i Reasekuracji Allianz Polska S.A.  oraz warunków wypłaty i zasad obliczania świadczeń ubezpieczeniowych.