Menu back

Allianz Best Doctors Życie

Dlaczego warto zawrzeć w Allianz ubezpieczenie na życie Allianz Best Doctors Życie

www.allianz.pl - Allianz Best Doctors Życie

Zdiagnozowanie poważnej choroby to jedna z najbardziej krytycznych sytuacji, jakie mogą się pojawić w życiu. W takiej chwili chciałoby się mieć po swojej stronie zespół światowej klasy ekspertów i dostęp do najlepszych klinik na świecie. To możliwe!

Ubezpieczenie Allianz Best Doctors Życie oferuje:

 • Poczucie bezpieczeństwa dzięki weryfikacji diagnozy przez światowej klasy ekspertów z danej dziedziny i zaproponowaniu przez nich optymalnego sposobu leczenia
 • Możliwość leczenia w renomowanej placówce za granicą specjalizującej się w leczeniu danego typu schorzeń
 • Komfort wynikający z tego, że Allianz Best Doctors Życie nie tylko finansuje cały proces leczenia, ale również organizuje go, dopełniając wszystkich potrzebnych formalności
 • Minimalizacja stresu dzięki temu, że ubezpieczenie pokrywa również koszty transportu i pobytu osoby towarzyszącej
 • Wysoki limit na leczenie – 1 mln Euro w roku polisowym, aż do 2 mln Euro w trakcie całego życia Ubezpieczonego po upływie pierwszego roku polisowego - limit obejmuje koszty leczenia i inne świadczenia, w tym koszty podróży lub transportu medycznego, zakwaterowania, repatriacji zwłok. Limit na świadczenia dotyczące danej Osoby objętej ubezpieczeniem, jej Osoby towarzyszącej oraz jej Dawcy w trakcie całego życia Osoby objętej ubezpieczeniem

Dowiedz się więcej o ubezpieczeniu

 • Dowiedz się więcej o ubezpieczeniu Allianz Best Doctors Życie

 • Jak działa ubezpieczenie

Dowiedz się więcej o ubezpieczeniu Allianz Best Doctors Życie

Allianz Best Doctors Życie zapewnia możliwość weryfikacji postawionej diagnozy oraz leczenia za granicą w razie:

 • zachorowań na nowotwór,
 • konieczności przeprowadzenia zabiegu operacyjnego naczyń wieńcowych,
 • zabiegu kardiochirurgicznego wymiany lub naprawy zastawki,
 • zabiegu neurochirurgicznego,
 • przeszczepu od żywego dawcy narządów lub przeszczepu szpiku kostnego.

Ubezpieczenie zapewnia realizację świadczeń do wysokości:

 • do wysokości 1 000 000 euro w roku polisowym, aż do 2 mln Euro w trakcie całego życia Ubezpieczonego po upływie pierwszego roku polisowego - limit  obejmuje  koszty  leczenia  i inne świadczenia w tym koszty podróży lub transportu medycznego, zakwaterowania, repatriacji zwłok. Limit na świadczenia dotyczące danej Osoby objętej ubezpieczeniem, jej Osoby towarzyszącej oraz jej Dawcy

Jak działa ubezpieczenie

 • W przypadku zdiagnozowania poważnej choroby wystarczy zadzwonić na nr infolinii 800-DOKTOR (800 365 867). W bezpośredniej rozmowie z członkiem zespołu medycznego Klient dowie się, jakie informacje będą potrzebne do prawidłowego rozpoznania schorzenia. Dane o dotychczasowej diagnozie, wynikach badań oraz sposobie leczenia Klienta przekazuje Zespołowi Best Doctors.
 • Na podstawie zebranych informacji Best Doctors przygotuje dokumentację schorzenia Klienta, a następnie wybierze międzynarodowego specjalistę światowej klasy w danej dziedzinie z sieci ponad 50 tysięcy ekspertów na całym świecie.
 • Zespół ekspertów po wnikliwej analizie przekazanej przez Klienta dokumentacji, przygotuje raport zawierający: drugą opinię medyczną oraz rekomendacje dotyczące sposobu leczenia.
 • Jeśli Klient zdecyduje się na leczenie za granicą, wystarczy jak zadzwoni do Best Doctors, a firma zatroszczy się o resztę.
 • Po wybraniu przez Klienta kliniki, Best Doctors załatwi formalności związane z przyjęciem Klienta do wybranej kliniki oraz zorganizuje podróż i zadba o zakwaterowanie (również osoby towarzyszącej).Niniejszy materiał ma charakter wyłącznie informacyjny, służy przybliżeniu w sposób ogólny charakteru oraz zakresu ww. ubezpieczenia i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu cywilnego. Szczegółowy zakres i warunki ww. ubezpieczenia regulują ogólne warunki ubezpieczenia wraz z załącznikami (umieszczone w zakładce Dokumenty do zawarcia ubezpieczenia), w których znajdziesz postanowienia dotyczące m.in. składek, zakresu ubezpieczenia, ograniczeń i wyłączeń odpowiedzialności Towarzystwo Ubezpieczeń Allianz Życie Polska S.A. oraz warunków wypłaty i zasad obliczania świadczeń ubezpieczeniowych.

Dokumenty Allianz Best Doctors Życie

Ogólne warunki ubezpieczenia i inne dokumenty. Rozwiń. Pobierz.

Kontakt

Wypełnij formularz. Zadzwonimy do Ciebie lub odpowiemy mailem.

Szkody i roszczenia

Szkodę lub roszczenie zgłoś wygodnie przez telefon lub online. 

Obsługa polisy

www.allianz.pl - Obsługa polisy

Konsultant służy Ci pomocą przez telefon. Wiele spraw załatwisz online.