Ostrzeżenie: Używasz przestarzałej przeglądarki, zmień przeglądarkę na bardziej nowoczesną, taką jak Chrome, Firefox lub Microsoft Edge

Ubezpieczenie samochodu, domu, mieszkania, podróży na warunkach przygotowanych specjalnie  dla klientów biznesowych Banku Pekao S.A.

Zadzwoń: 224 224 224 i podaj kod promocyjny konsultantowi.

W przypadku nowych ubezpieczeń komunikacyjnych i mieszkaniowych możesz uzyskać zniżkę wyłącznie za pośrednictwem infolinii.

Kod promocyjny: PEKAO

 

Wybierz, co jest dla Ciebie ważne

Ubezpieczenia Allianz Direct

car on a road

Twój samochód

Ubezpieczenia OC AC i inne
do 12% zniżki

Zadzwoń pod numer

224 224 224

street smartphone

Dom, mieszkanie

Ubezpieczenia majątkowe
do 10% zniżki

Zadzwoń pod numer

224 224 224

 

street car collision

Twoje podróże

 

Ubezpieczenia turystycze
do 10% zniżki

 

 

 

  • Honorujemy zniżki za bezszkodową jazdę nabyte w innych towarzystwach
  • Car Assistance do AC lub Assistance Mini do OC oferujemy w cenie ubezpieczenia
  • Skorzystasz z atrakcyjnych zniżek za kontynuację ubezpieczenia
  • Kupisz ubezpieczenie w kilka minut, płacąc kartą lub przelewem
smartphone screen
Regulamin promocji

Wszelkich informacji przedstawionych w niniejszym materiale reklamowym nie należy odczytywać jako oferty w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu Cywilnego. Dokument ten nie stanowi wzorca umownego ani części treści umowy ubezpieczenia. Materiały są prezentowane jedynie w celach informacyjnych. Decyzja o nabyciu produktu ubezpieczeniowego powinna zostać podjęta po wcześniejszym zapoznaniu się z ogólnymi warunkami ubezpieczenia i załącznikami do nich. Szczegółowe informacje na temat ubezpieczenia, w tym zakres, wyłączenia i ograniczenia odpowiedzialności Allianz, określone są w ogólnych warunkach ubezpieczenia, które dostępne są na stronie www.allianzonline.pl

Towarzystwo Ubezpieczeń i Reasekuracji Allianz Polska Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie („Allianz”), ul. Rodziny Hiszpańskich 1, 02-685 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, pod numerem KRS: 0000028261, NIP 525-15-65-015, REGON 012267870, wysokość kapitału zakładowego: 377 241 000 złotych (wpłacony w całości).