Bądźmy w kontakcie! Zgoda? 

 

Chcesz, abyśmy informowali Cię przez: 

  • e-mail 
  • telefon
  • SMS 

m.in. o możliwości rozszerzenia ochrony ubezpieczeniowej, nowych produktach, atrakcyjnych zniżkach i promocjach, konkursach?

Chcesz, by Twój agent mógł kontaktować się z Tobą?

 

Wyraź zgodę na kontakt! Jak możesz to zrobić? 

  1. Skontaktuj się z agentem

    lub
  2. Skorzystaj z formularza:
  • pobierz dokument
  • wypełnij, podpisz 
  • prześlij do Allianz lub przekaż swojemu agentowi

 

Dlaczego warto wyrazić zgodę na kontakt z Allianz 


Troszczymy się o Twoje dane

Rozumiemy jak ważne jest zabezpieczenie Twoich danych. Dane naszych klientów chronimy z wykorzystaniem najlepszych praktyk rynkowych dotyczących bezpieczeństwa informacji, stosując najwyższe standardy bezpieczeństwa oraz zgodnie z wymogami regulatorów tj. UODO i KNF.

Nie lubimy SPAMu

Nie zaśmiecamy Twojej skrzynki niepotrzebnymi informacjami. Kontaktujemy się z rozsądną częstotliwością, tak aby nie nadużywać Twojej cierpliwości.

Szanujemy środowisko

Wolimy wysłać maila, SMS lub zadzwonić niż wysyłać papierową korespondencję. Nie chcemy produkować makulatury. Zadbajmy razem o oszczędność papieru i ochronę drzew dzięki Twojej zgodzenie na kontakt elektroniczny i telefoniczny.

Digitalizujemy się

Twoje zgody są dla nas ważne, gdyż Allianz jest w firmą nowoczesną, stawiającą na elektroniczne kanały kontaktu, które są wygodniejsze, szybsze, bardziej ekonomiczne – zarówno dla nas jak i naszych Klientów. Bądźmy w kontakcie elektronicznym!