oceń stronę Allianz

Skontaktuj się z nami

Jak najszybciej odpowiemy na pytania, uwzględnimy uwagi i zapoznamy się z opiniami. Prosimy o wypelnienie pól zaznaczonych gwiazdką.

Twoje dane zawsze są bezpieczne. Protokół SSL, gwarantuje pełne bezpieczeństwo danych.

Jeżeli pytanie dotyczy polisy, proszę podać jej numer

(format: 12 3456789 )
(format: 123 456 789 )

Formularz niestety nie został wysłany. Prosimy spróbować ponownie.

Uwaga!

Pole kategoria jest wymagane

Pole temat jest wymagane

Pole pytanie jest wymagane

Niepoprawny format numeru polisy/rachunku - 8 lub 10 cyfr

Pole imię jest wymagane

Pole nazwisko jest wymagane

Pole miasto jest wymagane

Wymagane podanie co najmniej jednego numeru telefonu

Pole adres e-mail jest wymagane

Konieczne jest wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych.

Formularz został wysłany. Dziękujemy.

* pola są wymagane.
** proszę podać przynajmniej jeden numer telefonu.


Informujemy, że Pani/Pana dane osobowe podane w niniejszym dokumencie będą przetwarzane przez Administratora danych tj. Allianz Polska Services Sp. z o.o. w celach marketingowych w związku z oferowaniem usług świadczonych przez Administratora na rzecz następujących Spółek Grupy Allianz Polska: Towarzystwa Ubezpieczeń i Reasekuracji Allianz Polska S. A., Towarzystwa Ubezpieczeń Allianz Życie Polska S.A., funduszów emerytalnych zarządzanych przez Powszechne Towarzystwo Emerytalne Allianz Polska S.A., Towarzystwa Funduszy Inwestycyjnych Allianz Polska S.A., (adres siedziby ww. podmiotów: ul. Rodziny Hiszpańskich 1, 02-685 Warszawa).

Podanie danych jest dobrowolne.

W przypadku wyrażenia przez Panią/Pana zgody w ramach klauzuli marketingowej Pani/Pana dane będą udostępniane przez Administratora następującym podmiotom: Towarzystwu Ubezpieczeń i Reasekuracji Allianz Polska S.A., Towarzystwu Ubezpieczeń Allianz Życie Polska S.A., funduszom emerytalnym zarządzanym przez Powszechne Towarzystwo Emerytalne Allianz Polska S.A., Towarzystwu Funduszy Inwestycyjnych Allianz Polska S.A., Allianz Polska Services sp. z o.o., (adres siedziby ww. podmiotów: ul. Rodziny Hiszpańskich 1, 02-685 Warszawa), zwanym dalej "Spółkami Grupy Allianz Polska".

Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania oraz prawo pisemnego żądania zaprzestania przetwarzania danych, jak również sprzeciwu, które to uprawnienia przysługują w stosunku do Administratora oraz każdego z ww. podmiotów.


© Allianz Polska .