Menu back

O Assistance

Assistance - Pomoc 24h/dobę

Niezawodna pomoc - wtedy, gdy jej najbardziej potrzebujesz 

Gdy potrzebujesz pomocy - Assistance 24 h

www.allianz.pl - Assistance

Zadzwoń: 224 224 224

Zadzwoń i zgłoś wypadek, awarię lub kradzież. Zorganizujemy Ci pomoc.

Wybierz Assistance

Car Assistance dla kierowcy w razie wypadku, awarii, kradzieży

W ramach ubezpieczenia Car Assistance Allianz masz zapewnioną opiekę 24 godziny na dobę. Ubezpieczenie obejmuje udzielenie wszechstronnej pomocy w razie wypadku, awarii, kradzieży samochodu.

Home Assistance
z ubezpieczeniem mieszkaniowym 

Usługi assistance dostępne w ramach ubezpieczenia Bezpieczny Dom i Bezpieczny Dom Plus to pomoc udzielana w Polsce w razie wystąpienia różnych zdarzeń i awaryjnych sytuacji w Twoim mieszkaniu lub domu.

Travel Assistance
w ubezpieczeniu turystycznym
 

Ubezpieczenie zapewnia ochronę podczas pobytu za granicą lub w Polsce. Wystarczy, że zadzwonisz do Centrum Operacyjnego Assistance, podasz numer swojej polisy i określisz jakiej pomocy, wskazanej w umowie ubezpieczenia, od nas potrzebujesz, a my ją dla Ciebie zorganizujemy.

Assistance z ubezpieczeniem na życie  

W ramach ubezpieczenia otrzymujesz dostęp do całodobowej, dostępnej 7 dni w tygodniu infolinii, na której zamówisz pomoc przydatną w razie trudnych sytuacji życiowych m.in. transport medyczny, opieka domowa czy opieka pielęgniarki po hospitalizacji.

Niniejszy materiał ma charakter wyłącznie informacyjny, służy przybliżeniu w sposób ogólny charakteru oraz zakresu ww. ubezpieczenia i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu cywilnego. Szczegółowy zakres i warunki ww. ubezpieczenia regulują ogólne warunki ubezpieczenia wraz z załącznikami (umieszczone w zakładce Dokumenty do zawarcia ubezpieczenia), w których znajdziesz postanowienia dotyczące m.in. składek, zakresu ubezpieczenia, ograniczeń i wyłączeń odpowiedzialności Towarzystwo Ubezpieczeń Allianz Życie Polska S.A. i Towarzystwo Ubezpieczeń i Reasekuracji Allianz Polska S.A. oraz warunków wypłaty i zasad obliczania świadczeń ubezpieczeniowych.